CR7 inspiron Georginan, së bashku edhe në palestër (FOTO LAJM)

Ronaldo ëhstë bërë shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të lidhjeve të tij të shumta me model më seksi.

Së fundmi ai është në një lidhje me bukuroshen Georgina Rodriguez me të cilën ka edhe një fëmijë.

Georgina nga ana e saj numëron 7.1 milion ndjekës në instagram dhe nuk ngurron që shpesh herë të postojë foto të linjave të saj perfekte.

Ndoshta një inspirim për të është edhe Ronaldo i cili shkon rregullisht në palestër.

Ndërkohë sot lojtari portugez ka postuar një postim teksa shihet në palestër dhe pak minuta më vonë ka qenë e dashur a e tij që ka postuar një “Instastory” ku duken të dy duke bërë fitnes. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2018, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori