CR7 lejon ta puthë tifozja, Irina shkëlqen në New York (FOTO LAJM)

Në një kohë kur Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë partnere në krah dhe lejon tifozet ta puthin, siç ndodhi në përfundim të ndeshjes Atletico Madrid-Real Madrid, ish e dashura e tij Irina Shayk vazhdon shkëlqimin e saj.

Top-modelja ruse tërhoqi vëmëndjen e të gjithë gjatë festës së Vanity Fair në New York teksa u shfaq me një fustan të viteve '20, përcjell Portali Albeu.

Irina u duke jo vetëm në një formë të shkëlqyer, por edhe shumë e buzëqeshur, ndoshta duke treguar se lidhjen disa-vjeçare me yllin portugez e ka lënë pas krahëve.

Kush ka humbur nga ky divorc? Zgjidheni ju.../albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori