CR7 nuk është ekip, por sërish ka shënuar më shumë gola se Inter e Liverpool (FOTO LAJM)

Statistikat e çmendura për Cristiano Ronaldon nuk kanë të ndalur.

Ai e ka dërguar numrin e golave në 119 në karrierën e tij në këtë garë, duke shënuar aq shumë gola sa që në një listë me skuadrat më të mëdha evropiane, ai do të renditej në pozitën e 10-të.

Real Madridi, Barcelona, Bayern Munich, Manchester United, Porto, Juventus, Arsenal, Milani dhe Chelsea kanë shënuar më shumë se portugezi dhe më pak se ai Interit, Liverpool, Ajax, Atletico Madrid dhe PSG. /albeu.com/


Shtuar më 04/04/2018, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori