"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë"
Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli portugez nuk i respekton bashkëlojtarët e tij dhe Italinë në përgjithësi.

“Ai është injorant. Ai është në Itali që dy vjet dhe ende nuk e ka mësur gjuhën tonë. Ai e përdor spanjishten për t'u shprehur. Ai nuk ka respekt për bashkëlojtarët e tij, apo për italianët”, ka thënë Bruno.
Shtuar më 04/11/2020, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori