CR7 nuk njeh limite, dominon dhe në Google si më i kërkuari
Cristiano Ronaldo ka thyer cdo rekord në fushën e futbollit, por ai nuk ka të ndalur. Portugezi së fundmi ka arritur të dominojë në "motorin" e kërkimit në Itali për vitin 2018.

Ai është bërë personazhi sportiv më i kërkuarGoogleItali, pas transferimit të tij në Torino. Fjala "Mondiali" në fakt në Itali është fjala më e kërkuar dhe në këtë renditje bën pjesë edhe ish-mbrojtësi i Fiorentinës, Davide Astori i cili ka humbur jetën pak muaj më parë.Shtuar më 12/12/2018, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori