CR7, pushime pa Irinën në Miami (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ndodhet në Miami ku po kalon disa ditë pushimi në shoqërinë e një mikut të tij. Të dy janë fotografuar teksa shijonin xhiron në jahtin luksoz. Sulmuesi portugez i Real Madrid po qëndron në Setei Hotel dhe gjatë gjithë kohës ka qënë i shoqëruar nga dy truproja.

Por ajo që bie në sy është mungesa e të dashurës së tij Irina Shayk. Mesa duket CR7 ka vendosur të pushojë i vetëm, kjo edhe për shkak të impenjimeve të shumta që ka modelja ruse. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2013, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori