CR7 sponsorizon kalimin e Navasit te Juventusi
E përditshmja spanjolle "AS" bën të ditur se Cristano Ronaldo i ka sygjëruar Juventusit afrimin e Keylor Navasit, shkruan Albeu.com.

Gazeta e cila është pranë klubit madrilen thekson se Navas nuk është në planet e Real Madrid për sezonin e ardhshëm dhe se ka numri një në portë mbetet Cortois.

Në fakt nuk është hera e parë që del ky lajm. Pak kohë më parë mediat aluduan sërish se Navas mund të kalojë te Juventus ky një ndihmesë të madhe padyshim do ta jepte Cristano Ronaldo i cili ka mardhënje të shkëlqyer me Navasin. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2019, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori