Cristiano, "goli më i bukur" në La Liga 2013-14 (VIDEO)
Cristiano Ronaldo është vlerësuar me çmimin "Sulmuesi më i mirë i sezonit 2013-14 në La Liga". Ylli i Real Madrid fitoi edhe çmimin për "Golin më të bukur të sezonit", duke mposhtu në finale Giovanni dos Santos dhe Lionel Messi.

Futbollisti i Barcelonës, Andres Iniesta ka fituar çmimin si "Mesfushori më i mirë sulmues". /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2014, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori