Cristiano i mërzitur nga Ronaldo (FOTO LAJM)

Iribar
Fenomeni Ronaldo mërzit Cristiano Ronaldon. Ish ylli brazilian zgjodhi para pak ditësh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave duke përfshirë në të Lionel Messin e duke lënë jashtë yllin portugez të Real Madrid.

I pyetur nga mediat rreth Top 11 të Ronaldos, "Topi i Artë" e ka cilësuar qesharak dhe të njëanshëm.

"Nuk dua të komentoj. Megjithëse dua të them se ishte qesharak dhe i njëanshëm", ka thënë CR7 nga Dubai. /slbeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 11:55
cristiano
e Shtunë 3 Janar 2015, Ora 18:10
ky ja fut kot se ska fare dijeni ka qen futbollist i mire po ska te dhena mbi futbollin
cristiano
e Shtunë 3 Janar 2015, Ora 18:11
ky ja fut kot se ska fare dijeni ka qen futbollist i mire po ska te dhena mbi futbollin
migjen
e Dielë 4 Janar 2015, Ora 08:59
edhe vete nje futbollist medioker kaqene nje plehre e sot deshiron te na behet specialist futbolli ve zidan e ca gomer te tjere e le jashte Gert Myller Arthur Zico Sokrates Julio Cezar ne qender te mbrojtjes I Brazilit 1986 Jahshin portierin Ruse me te mirin e te gjitha koherave e me ve zidane nje plehre apo mesucin e ndonje mrokull tjeter nga ajaksi I famshem qe I mesoi botes futboll ka vene vetem Krujfin po hulshov neskes blakenburg fuck off runalldo nje shit futbollist .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori