Cristiano në superformë dhe pa simptoma, portugezi përshëndet fansat
Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 në testin gjatë grumbullimit me kombëtaren portugeze.

Gjëndja e tij është mjaf e mirë, teksa ai nga ballkoni i shtëpisë ai ka përshëndetur fansat.

Ai tashmë do t’i duhet të qëndrojë 14 ditë në vetë-izolim. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2020, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori