Cristiano Ronaldo dhe Georgina nuk i ndahen palestrës (VIDEO)
Pas pushimeve dhe triumfit në Dubai teksa fitoi cmimin Globe Soccer Awards 2018, Ronaldo është kthyer në Torino dhe tashmë nuk i ndahet stërvitjes në palestër.

Portugezi ka shpërndarë në Instagram një video në palestrën e tij pesonale teksa aty ndodhet djali tij dhe Georgina Rodriguez, shkruan Albeu.com.


Ai po stërvitet për të qënë gati i gatshmë për Juventusin në dy sfidat për kupën e Italisë që do zhvillojnë bardhezinjtë ndaj Bolognës dhe Milanit në 16 janar në Arabinë Saudite ku dhe do luhet superkupa e Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori