Cristiano Ronaldo e feston Champions me një "look" të ri (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ka qenë protagonisti i madh në këtë sezon në Ligën e Kampionëve, teksa la gjurmë me dy gola dhe në finalen e Cardiffit.

Portugezi edhe këtë sezon ka qenë vendimtar, teksa tashmë ëhstë shumë pranë "Topit të Artë" të pestë. Pas fitimit të trofeut me "veshë të mëdhenj", ai është paraqitur menjë “look” të ri në festën e "galaktikëve".

“Iu premtova shokëve që nëse shënoj gol në finale dhe fitojmë Ligën e Kampionëve, do pres flokët”, deklaroi Ronaldo./albeu.com/


Shtuar më 05/06/2017, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori