Cristiano Ronaldo flet për rikthimin e tij në "Old Trafford"
Pëlqej
Cristiano Ronaldo është rikthyer të luaj përsëri në "Old Trafford", por këtë herë me skuadrën e Juventusit.

Ai ka postuar një foto në Twitter me mbishkrimin: "Faleminderit për mirëseardhjen e ngrohtë. Gjithmonë këtu ndihem si në shtëpi".

Manchester United dhe Juventus do të përballen nesër në mbrëmje me njëra-tjetrën në "Old Trafford". /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori