Cristiano Ronaldo i përgjigjet Olta Gixharit? (FOTO LAJM)

Duket si koiçidencë, por nuk është çudi që ylli i futbollit Cristiano Ronaldo të ketë nuhatur ngacmimin e një prej femrave më sexy shqiptare.

Pas mbërritjes së tij mbrëmjen e djeshme në Tiranë, aktorja Olta Gixhari postoi një foto-montazh të 30-vjeçarit duke ironizuar me femrat që çmenden pas tij.

Gixhari kishte vendosur përballë njëra-tjetrës dy portrete, i pari si dukej dikur dhe tjetri, si është sot pas operacioneve plastike, fytyra e CR7.

Por, paraditen e sotme, duket se ka ardhur edhe 'reagimi' i kampionit të futbollit. Në Instagram, Cristiano ka postuar një fotomontazh ku shihet se si ka evoluar pamja e tij, nga i vogël, deri ditët e sotme dhe deri kur të plaket./Albeu.com/


Shtuar më 06/09/2015, ora 15:16
cristiano ronaldo
e Dielë 6 Shtator 2015, Ora 16:23
Po ti shiko veten mj si ke qene dikur. Ve 1 kg grim dhe na ben si perendesha e bukurise. Cristiano Ronaldo esht me i miri. Respekt <3 <3
llan dyshi
e Hënë 7 Shtator 2015, Ora 08:59
Te vjer turp qe ofendon olten per ate legen portugez se ai prevers eshte o idjot shqiptar
cristiano ronaldo
e Martë 8 Shtator 2015, Ora 16:10
un me mir t mbroj ronaldon qe esht njeshi se sa ket mendjemadhen. kjo sa per fame i ben kto gjera. do te terheqi vemendjen. po ti ndjekesh lajmet per te do ta shikosh qe sesht pervers fare. ai i ndrron femrat cdo dit mor ti. un vertet jam shqiptar po sdo te thote qe do mbroj dhe ket idjoten. RONALDO ME I MIRI
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori