Cristiano Ronaldo kalon Krishtlindjet në spitalin e Torinos (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez do ti kalojnë një pjesë të Krishtlindjeve duke shpërndarë dhurata për fëmijëtspitalin Regina Margherita në Torino.

Çifti ka vizituar spitalin pasi stërvitjeve të Ronaldos ku kampionët e Serie A kanë shpërndarë po ashtu bamirësi për fëmijët, familjet e tyre dhe stafin e mjekëve.

Ish-sulmuesi i Real Madridit ishte përshëndetur nga drejtori i spitalit dhe shefi i depertamentit të onkologjisë, me të cilin ai ka biseduar më gjatë para se të kalojë kohën me të vegjlit që janë të shtruar në këtë spital. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori