Cristiano Ronaldo: Kthehem pas dy javësh
Cristiano Ronaldo pësoi një dëmtim muskulor gjatë ndeshjes Portugali-Serbi të eliminatoreve për Euro 2020.

Në përfundim të takimit, i mbyllur në barazim 1-1, portugezi ka minimizuar dëmtimin.

"Dëmtim im? Nuk jam i shqetësuar. E njoh shumë mirë trupin tim dhe në dy javë do të kthehem të luaj", ka thënë CR7 për "PortuGoal".


Shtuar më 26/03/2019, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori