Cristiano Ronaldo shënon golin e parë në derbin e Torinos (VIDEO)
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Torinos në "Olimpico Grande Torino".

Ai që ka shënuar është Cristiano Ronaldo në minutën e 70' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori