Cristiano Ronaldo shënon "hat-trick" ndaj Gironas (VIDEO)
Pëlqej
Real Madrid nuk po ngopet së shënuari sonte ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e tretë personal ndaj Gironas në minutën e 64'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 66'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori