Cristiano Ronaldo tashmë shfaqet dhe në pakot me Cannabis (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ëhstë pa dyshim futbollisti më i mirë në botë. Ai ka fituar 5 topa të artë, teksa numron dhe 148 milion ndjeksa në Instagram si askush tjetë, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë dicka e padëgjuar më parë ka ndodhur në në Marsejë teksa një shpërndarës kanabisi duket se është adhurues i madh i numrit CR7 të Juventusi, pasi dhe policia u befasua kur zbuloi në shtëpinë e tij gjysmë kilogrami Cannabis.

Pakot e drogës kishin etiketë me fotografi të Ronaldos. Ende nuk dihet se përse autori ka shfrytëzuar famën për të fshehur drogën. /albeu.com/

Shtuar më 15/12/2018, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori