Cristiano Ronaldo zbulon të ardhmen e tij
Cristiano Ronaldo i vë kapakun të gjitha spekualimeve të ditëve të fundit që e shohin larg Realit. Në një intervistë dhënë për faqen e specializuar “Jugones”, portugezi e bën të qartë pa shumë lojëra fjalësh se dëshiron ta mbyllë karrierën në radhët e skuadrës “Los Blancos”.

“Kam dëshirë të dal në pension këtu te Reali i Madririt, ndoshta në moshën 41-vjeçare. Gjithesi duhet të pres për të mësuar nëse do të rinovoj. Kam kaluar momente shumë të mira këtu.

4 vite më parë nuk isha i lumtur, ndërsa tani jam dhe nuk shikoj asnjë skuadër tjetër për të ardhmen time sepse asnjë klub nuk është në lartësinë e Realit”.


Shtuar më 25/05/2016, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori