Cristiano Ronaldos i anulohet goli (VIDEO)
Pëlqej
Cristiano Ronaldo shënoi një gol sonte kundër Bayernit por arbitri kryesor e ka anuluar atë.

Ai e stopoi topin me dorë në vend që ta ndalte topin me gjoks, dhe kjo bëri që golianulohet.

Pavarësisht protestave të portugezit, pamjettregojnë se ai kishte prekur topin me dorë. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori