Cristiano vazhdon të "ngacmojë" James Rodriguez-in (VIDEO)
Fitorja në fundjavë 2-8 në "Riazor" përballë Deportivo La Corunas jo vetëm që ka risjellë qetësinë te Real Madrid por ka rritur edhe humorin mes futbollistëve. Zërat edhe për një marrëdhënie aspak të mirë mes Cristiano Ronaldos dhe James Rodriguezit i fshin videoja që ju sjellim më sipër, e cila tregon se portugezi dhe kolumbiani janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin.


Në stërvitjen e fundit, Ronaldo, ngacmon kolumbianin, ndërsa i kërkon kameramanit që ta filmojë.

Ditë më parë u publikua një tjetër shaka e Ronaldos, i cili e detyroi Rodriguezin të largohej për një çast nga stërvitja. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori