Crotone - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me debutues (VIDEO)
anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen CrotoneMilan.

Milan luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Serie A.

‘Rossoneri’ udhëtojnë si favoritët për tri pikët, me synimin për të vazhduar ecurinë e mirë të ndeshjeve të fundit.

Ndeshja mes Crotone dhe Milan luhet me fillim nga ora 18:00.
Shtuar më 27/09/2020, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori