Crotone shënon super gol ndaj Juventusit (VIDEO)

Crotone ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Stadio Ezio Scida".

Ai që ka barazuar është Simy që ka realizuar një gol fantastikminutën e 65'-të.

Ndehsja po zhvillohet dhe Juve kërkon golin e avantazhit. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2018, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori