Çudi! I nxjerr të kuqin teksa zëvëndësohej (VIDEO)
Në një ndeshje të kampionatit ukrainas ka ndodhur çudia. Arbitri i nxjerrkuqin në momentin që po zëvëndësohej. Futbollisti në fjalë e kishte një të verdhë por kur po dilte nga fusha heq bluzën dhe merr edhe të dytin duke dalë automatikisht me të kuq.

Atëherë klubi i tij u detyrua të anullonte zëvëndësimin. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 04/11/2011, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori