Dalin pamje intime të futbollistit shqiptar (VIDEO)

Lojtari i kombëtares, Armando Vajushi duket se është duke i shijuar më së miri këto ditë. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video intime me një vajzë misterioze, brenda në vaskë.

Vajza i zgjat këmbët drejt kraharorit të Vajushit, ndërsa ai “nuk e ka mendjen” që po filmohet.

Duket një mbyllje interesante e këtij viti për Armandon dhe le të shpresojmë që po kaq e mbarë do të jetë edhe nisja e vitit të ardhshëm për të.
Shtuar më 01/01/2018, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori