Dalin pamje të reja, tmerri ku u vra tifozi zikaltër (VIDEO)
Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dy ditë më parë përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi jetën në spital nga përplasja midis dy tifozerive, dhe dhjetra tifozë të tjerë u dëmtuan me mjete prerëse.

Nga pamjet e publikuara ju shikoni përplasjen midis dy tifozerive të Interit dhe Napolit, shkruan Albeu.com.
Shtuar më 28/12/2018, ora 21:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori