Dalin pamjet nga vendi i aksidentit të frikshëm të Kobe Bryant (FOTO LAJM)

Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna u shuan pas një aksidenti tragjik me helikopter.

Tre trupa janë nxjerrë nga helikopteri i shkatërruar ku humbi jetën Kobe Bryant ndërsa tabloidi britanik "Daily Mail" ka publikuar fotografitë e para nga vendi ku ndodhi aksidenti fatal.
Shtuar më 28/01/2020, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori