Dallku bën gati armët për "luftë" (FOTO LAJM)

Në Ukrainë është kohë lufte, teksa edhe futbolli mesa duket nuk i ka shpëtuar kësaj teme.

Vorskla e Poltavës ka shkuar për vizitë në muzeun e aviacionit të ish Bashkimit Sovjetik dhe mbrojtësi Armend Dallku nuk mund të mos mungonte në foto albumin e bërë nga skuadra e tij.

Ish mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka provuar armët, ka prekur bomba e helikopterë luftarakë dhe është fotografuar edhe me Stalinin e Leninin në sfond.
Shtuar më 11/03/2016, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori