Dallku e Curri i japin lamtumirën Kombëtares
Debatik Curri dhe Armend Dallku i kanë dhënë fund aventurës te Kombëtarja. Dyshja prishtinase sot në miqësoren Kosovë –Shqipëri përfundimisht njoftuan lamtumtumirën e tyre.

Curri aktualisht është pjesë e Flamutarit të Vlorës, ndërsa Dallku luan tek Voshklla e e Ukrainës. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori