Dani Alves ka një mesazh shumë interesant për Guardiolan
Dani Alves ka folur rreth mos-transferimit te Pep Guardiola.
Braziliani tha që i vjen keq nëse Guardiola dhe Manchester City janë lënduar.

“Nëse Pep Guardiola dhe Manchester City janë lënduar, mua më vjen keq. Kam ardhur këtu që të bëhem kampion”, ka deklaruar Alves.

“Një lojtar që mund të më ndihmojë të bëhem kampion? Mendoj Verratti. Erdha për të luajtur me të. Besoj që ai do të na ndihmojë shumë”, shtoi Alves. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2017, ora 18:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori