Dani Alves po negocion me PSG-në për rinovimin e kontratës
Dani Alves është duke negociuar rinovimin e kontratës me Paris Saint Germain.

Braziliani do të takohet me drejtuesit e PSG-së për të zgjatur kontratën edhe për një vit tjetër deri më 30 qershor 2020.

Dani Alves iu bashkua nga juventusi, PSG-së në verën e vitit 2017. Ai deri më tani me francezët ka zhvillluar 35 ndeshje teksa ka shënuar dhe një gol në Ligue One. /albeu.com/

Shtuar më 20/02/2019, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori