E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Dani Cabellos është duke iu nënshtruar vizitave mjekësore
Momenti kur Dani Cabellos të jetë zyrtarisht lojtarë i Realit të Madridit erdhi.

Madrilenët kanë në ambjentet e tyre spanjollin, i cili momentalish po ktyen testet mjeksore. Lojtari do tu bashkohet madrilenëve pqë shumën e 16 milionë euro plus dy të tjera bonus, përcjhell Albeu.com.

Mesfushori shikohet si një pasuesi ideal i Iniestës tek spanja dhe jo vetëm. Lojtari kërkohej dhe nga Barcelona por ai vendosi Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2017, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori