Dani Carvajal mendon se Morata duhet të rikthehet në Madrid
Dani Carvajal mendon se Alvaro Morata mund të rikthehet përsëri në Real Madrid, me sulmuesin që aktualisht po lufton për vendin e titullarit tek Chelsea.

25-vjeçari la "Santiago Bernabeu" për të luajtur sa më shumë tek ndonjë skuadër tjetër, që mos të ishte zëvendësues.

Një marrëveshje prej 70 milionë paund e dërgoi atë në "Stamford Bridge" ai bëri shtatë gola në tetë paraqitje ku edhe Blutë kishin bërë një investim të duhur.

"Po, ai është një mik i mirë dhe një lojtar shumë i mirë".

"Unë mendoj se ai duhet të riktheht përsëri këtu", është shprehur Carvajal. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori