Daniel Johnson, berberi i yjeve të futbollit (FOTO LAJM)

Daniel Johnson
Pëlqej
jesh futbollist i Premier League-s do të thotë të jesh në çdom moment në qëndër të vëmëndjes jo vetëm nga fansat e shumtë por edhe nga paparacët që të gjurmojnë në çdo moment. Mbi të gjitha në ditët tona, kur shpeshherë yjet e fushës janë më aktivë jashtë saj sesa brenda duke qënë në faqet e para të gazetave me partneret e tyre, makinat apo edhe me look-un e tyre.

Dhe kur flasim për look-un një detaj shumë i rëndësishëm janë edhe flokët, sidomos kur kemi ndermend emra si: Balotelli, Fellaini apo Wayne Rooney (shumë problematik me flokët). Por kush është njeriu që kujdeset me flokët e disa prej yjeve të Premier League?

Ai quhet Daniel Johnson dhe është berberi më i famshëm dhe më i kërkuar në Britaninë e Madhe. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori