Daniele Rugani pranë rinovimit me Juventusin
Gjithçka është gati te Juventusi për rinovimin e Ruganit.

Qëndërmbrjtësi do të nënshkruajë një kontratë deri në vitin 2023me një rritje të konsiderueshme të pagës, nga 1.7 milionë deri në 3 milion euro plus bonuse.

Për të mbyllur marrëveshjen vetëm mungojnë detajet e fundit.

Ndërkohë për Ruganin ka pasur oferta nga shumë klube, megjithatë ai këtë sezon ka zhvilluar disa ndeshje të mira dhe bardhezinjtë i besojnë Italianit për të ardhmen. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori