Danimarka përmbysë Irlandën në tre minuta lojë (VIDEO)Pëlqej
Danezët kanë bërë mrekullinë brenda tre minuta lojë duke kaluar në avantazh ndaj Irlandës.

Në fillim ishte mbrojtësi i Chelseat, Andreas Christensen që shënon në minutën e 29'-të.

Me një kundërsulm të shpejtë danezët realizojonë edhe golin e avantazhit me mesfushorin e tyre, Christian Eriksen në të 32'-tën.

Irlandezët janë të çorientuar dhe nuk po merren vesh me njëri-tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori