Danimarka e nis me fitore (VIDEO)
Danimarka e ka nisur me fitore aventurën drejt "Francë 2016", ku përballë kishte Armeninë e cila shënoi e para, por nuk arriti ta surprizonte siç bëri vitin e kaluar duke fituar 0-4.

Mkhitrayan ishte ai që shënoi për Armeninë në minutën e 50.

Hojbjerg 65 dhe Kahlenberg 80 i dhanë kreun e "Grupit I" danezëve, grup në të cilin bën pjesë edhe Kombëtarja Shqiptare, Portugalia dhe Serbia.

Shtuar më 07/09/2014, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori