Danimarka shkatërron Irlandën, Eriksen "hat-trick" (VIDEO)


Pëlqej
Danimarka po shpartallon Irlandën me shifrat 1-4 në "Aviva Stadium"

Erikson është autori i golit me një goditje potente që e dërgoi topin në trekëndësh, që ka shënuar tre gola sonte.

Ndeshja me këtë rezultat ka përfunduar, dhe duhen që të mbarojnë minutat që Danimarka të kualifikohet në Rusi. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori