"Dardanët" "pushtojnë" Plzenin (VIDEO)


Kanë mbetur edhe pak orë deri në fillimin e ndeshjes së shumëpritur në "Doosan Arena".

Çekia dhe Kosova do të zhvillojnë ndeshjen që po konsiderohet si një ‘finale’ e Grupit A, pasi që të dy skuadrat po luftojnë për pozitën e dytë, që dërgon ne Kampionatin Evropian.

Atmosfera te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës është mbresëlënëse.

Dardanët” janë duke i mbajtur vazhdimisht në humor të mirë djelmoshat e Bernard Challandes para ndeshjes që do të zhvillohet sonte nga ora 20:45.
Shtuar më 14/11/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori