Dashuri në fushë, futbollisti i propozon të dashurës për martesë (VIDEO)
Në fund të ndeshjes mes Rostov FC dhe Torpedo, e vlefshme për Premier League-n ruse, ka patur hapësirë edhe për pak momente romantike.

Futbollisti Ivan Novoseltsev, me unazë në dorë, i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, mes duartrokitjeve të publikut, përcjell Portali Albeu.

Kjo është hera e parë që diçka e tillë ndodh në fushën e futbollit profesionist. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2015, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori