Dashuria e Aro Muric me Sterling bëhet virale (VIDEO)


Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira.

Edhe pse portieri i Kosovës nuk është më pjesë e Manchester City-t, ai dje gjatë ndeshjes Angli-Kosovë u pa duke puthur Sterling.

Në fakt Muriqi e përqafoi yllin anglez pasi ky i fundit gaboi në një rast me topin.

Ndërkohë, në fund të ndeshjes ata të dy përshëndetën njëri tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori