Data kur nis dhe kur përfundon merkato e dimrit
Pas një jave do të jetë e mundur të regjistrohet gjithçka e bardhë në të zezë, por nuk nevojitet starti zyrtar i merkatos për të nisur diskutimet rreth negociatave.

Këtë herë merkato nis më 4 janar 2021, ndërsa gongu parashikohet për orën 20:00 më 1 shkurt të hënën.

Pas 2 shkurtit lojtarët në skadencë do të mund të firmosin akorde të reja të vlefshme nga sezoni 2021-2022, ndërsa lojtarët pa kontratë mund ta gjejnë brenda 31 marsit.
Shtuar më 28/12/2020, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori