David Beckham, 18 minutat e mjaftueshme për rekord
Albeu.com
Vetem 18 minuta sa ka kaluar ne fushe David Beckham ne debutimin e tije ne MLS jane nevojitur qe ndeshja te thej rekordin e TV-shikueshmerise ne historine e Liges Amerikane te Futbollit (MLS).Televizioni kabllovik ESPN, i cili ka te drejtat e transmetimit te liges MLS, ka pohuar se takimi ne mes Galaxy dhe DC United e kane ndjekur 1 milion e gjysem shikues qe eshte per gjysme milion me shume se rekordi i vitit 1996 qe mban ndeshja DC United dhe San Jose qe e kane ndjekur 1 milion shikues. start
Shtuar më 13/08/2007, ora 19:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori