David de Gea reagon ndaj golit të Juan Mata kundër Huddersfield (FOTO LAJM)

Pëlqej
Portieri i Manchester United David de Gea foli për shumicën e tifozëve të klubit të tij pas vendimit për të mos lejuar golin e Juan Matas kundër Huddersfield Town nëpërmjet përdorimit të VAR.

Dhe për më tepër, portieri i Unitedit kishte nevojë vetëm për një emoji për ta bërë atë.

Goli i Mata u ndalua erdhi pas një pasimi nga anësori anglez, Ashley Young.

Portieri spanjoll i cili ishte lënë jashtë lojës, ku në vend të tij ishte Sergio Romero.

De Gea nuk kishte nevojë për ndonjë fjalë për të komentuar mbi incidentin, dhe në vend të kësaj, thjesht shkroi vetëm një emojon me fytyrë të habitur. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori