David Luiz, mjeshtër i simulimit (VIDEO-FOTO)
David Luiz është klasifikuar nga mediat britanike si aktori më mirë në ndeshjen e djeshme mes Manchester Unitedit dhe Chelsea-t. Në minutat e fundit të ndeshjes, ylli brazilian fitoi një goditje dënimi ndërsa Rafael Da Silva u ndëshkua me karton të kuq, pas ndërhyrjes së ashpër ndaj Luiz.

Por duket se ndërhyrja ndaj tij nuk ishte aq e rëndë, pasi
lojtari u ngrit menjëherë në këmbë ndërkohë që gjatë momenteve që ai ishte shtrirë edhe ka buzëqeshur duke treguar se bëhej fjalë për vetëm një simulim. /albeu.com/
David Luiz, mjeshtër i simulimit

Shtuar më 06/05/2013, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori