David Luiz nuk do të luaj ndaj Barcelonës?
Një lajm jo i mirë për skuadrën e Paris Saint Germain ka ardhur pas ndeshjes që e fitoi ndaj Marseille (3-2), për lëndimin e mbrojtësit David Luiz.

Mbrojtësi brazilian në minutën e 35 e ka lëshuar fushën për shkak të lëndimit dhe ka gjasa të mungojë në ndeshjen ndaj Barcelonës e cila është paraparë të zhvillohet më 15 mars.

Siç dihet mbrojtësi i kombëtares së Brazilit, David Luiz gjatë verës nga Chelsea u transferua në PSG. Ai ka qenë ndër më meritorët pe suksesin e PSG-së në Champions.
Shtuar më 06/04/2015, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori