David Luiz spektakël në stërvitje, plas në tokë gazetarin (VIDEO)
Në stërvitjen para sfidës ndaj Wolves në FA Cup, mbrojtësi brazilian i Chelsea-tka “sulmuar” gazetarin që ishte në lidhje direkte për “Chelsea Tv”.

Luiz e shtrin përtokë duke demonstruar fuqinë dhe aftësitë e tij përtej futbollit. Skena i ngjason ndeshjeve të Wrestling amerikan.

Mbrojtësi brazilian është transferuar gjatë verës së kaluar nga PSG-ja në Londër, duke nisur një aventurë të dytë tek Chelsea./albeu.com/

Shtuar më 20/02/2017, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori