David Villa luan me fëmijët
Pëlqej
Dhjetëra fëmijë i kanë uruar mirëseardhjen David Villa-s, i cili është dhe blerja më e re e skuadrës amerikane New York City. Ata kanë zhvilluar një minindeshje futbolli në stadiumin “Yankee”, ku ky ekip zhvillon ndeshjet brenda në kampionatin amerikan të futbollit.

Sulmuesi spanjoll është shprehur i kënaqur nga pritja dhe ka deklaruar se do të japë maksimumin me fanellën e skuadrës së re.

Spanjolli do të gjejë te ekipi amerikan edhe një tjetër lojtar të madh, anglezin Frank Lampard edhe ai i transferuar vetëm pak ditë më parë te New York City. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori