De Biasi bën parashikimin që do t’ju pëlqejë të gjithë shqiptarëve
Pëlqej
Një tifoz special i përfaqësueses sonë në takimin ndaj Izraelit, do të jetë dhe ish-trajneri Gianni De Biasi.

Tekniku italian nuk ka ngurruar të japë parashikimin e tij për ndeshjen para gazetarëve në ambientet e stadiumit “Elbasan Arena”.

“Fitojmë 2-0 ose më tepër, kemi ekip më të mirë”, ishte batuta e 62-vjeçarit.

Prania e De Biasit solli dhe interesimi i e tifozëve, të cilët menjëherë sapo kanë parë ish-trajnerin e kuqezinjve nuk kanë nguruar për ta përshëndetur dhe për të bërë foto me të.
Shtuar më 07/09/2018, ora 19:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori